[6] HC Kometa Brno 4-1 Pardubice [13] (Tschechien - Extraliga) 2017-02-17 17:00

6 Zeitstrafen 5
20 Tore im Powerplay 0
1 / 5 - 0 / 5

Tweets

JUNIOŘI před chvílí zahájili v Chocni veledůležité utkání v souboji o play off. V Chocni hostí @hokejzlin. Hodně št… https://t.co/MWqvJesN6Q

2017-02-17 16:07:36

▶️ #KOMvPCE | Máme po rozbruslení, DRFG Arena se pomalu plní – v 18.00 hodin začínáme! 👉 https://t.co/8BAFRKgS7l https://t.co/ysbzDNbK3c

2017-02-17 16:47:43

⚖️ #KOMvPCE | Pavel #Hodek 🇨🇿, Mikko #Kaukokari 🇫🇮 – Jakub #Frodl 🇨🇿, Kamil #Zavřel 🇨🇿.

2017-02-17 16:52:57

🏒 #KOMvPCE | Podívejte se na naši sestavu, ve které jdeme do dnešního utkání na ledě @hckometa. Úvodní buly bude vh… https://t.co/lA9JHEBKot

2017-02-17 16:57:13

#KOMvPCE 1:0 / ⏱ 5:36 | Domácí @hckometa posílá po neúspěšném brejku Marcela Haščáka povedenou dorážkou do vedení Tomáš Vondráček.

2017-02-17 17:11:11

⏸ #KOMvPCE | Dynamo po první třetině prohrává s @hckometa 0:1, domácí vstřelili svou branku už v 6. minutě. 🎯 10:8 https://t.co/1CifwCXqmD

2017-02-17 17:38:57

#KOMvPCE 2:0 / ⏱ 33:42 | Po Hruškově přihrávce zvyšuje Hynek Zohorna na rozdíl dvou branek.

2017-02-17 18:21:51

#KOMvPCE 3:0 / ⏱ 34:03 | Krátce na to střílí Marcel Haščák třetí branku @hckometa. Asistence: Martin Dočekal.

2017-02-17 18:22:45

JUNIOŘI podlehli v Chocni @hokejzlin 3:4 v prodloužení. Branky Dynama: @rohlajz18, Denis #Kusý a David #Voženílek.

2017-02-17 18:23:29

⏸ #KOMvPCE | Dynamo inkasovalo ve druhé třetině dvě branky v rozmezí jedenadvaceti sekund – v DRFG Areně prohrává o… https://t.co/OSbtCRyVc8

2017-02-17 18:42:06

#KOMvPCE 4:0 / ⏱ 40:45 | Domácí @hckometa po třinácti sekundách využívá přesilovku, prosadil se Tomáš Vincour.

2017-02-17 18:55:33

STARŠÍ DOROSTENCI vyhráli na ledě @hc_ocelari 4:3. Branky Dynama: M. #Pochobradský 2, @duraz16 a M. #Blümel.

2017-02-17 19:00:42

🚨 #KOMvPCE 4:1 / ⏱ 50:39 | Dynamo snižuje, po pěkném Trončinského pasu se trefuje LUKÁŠ #NAHODIL. https://t.co/4rmyqQv1t2